HİZMETLERİMİZ

 

PROJELENDİRME

 

Binalarda kurulması planlanan yangın söndürme sistemlerinin; güncel hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmesini  yapmaktayız.

 

 

 

DANIŞMANLIK

 

Yangın söndürme senaryolarının oluşturulması, yapıların risk sınıfının belirlenmesi, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

TAAHHÜT

 

Firmamız ulusal ve uluslararası standartlara göre risk grubu belirlenen binaların; profesyonel ekibimizce projelendirilen  tüm yangın koruma sistemlerinin  montajının yapılmasını taahhüt etmektedir.

 

 

 

PERİYODİK BAKIM

 

Binalarda  kurulmuş olan yangın koruma sistemlerinin uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için standartlara uygun belirli periyotlarda ve müşterilerimizin taleplerine göre bakımlarını yapmaktayız.

 

 

 

YANGIN SÖNDÜRME TALİMİ VE TATBİKAT EĞİTİM

 

Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik kapsamında; binalarda bulunan bütün fertlere  kullanılan her türlü yapı, bina, tesis ve işletmenin, işletimi, bakımı ve kullanımı safhalarında çıkabilecek yangınların en aza indirgenmesi amacıyla, yangın güvenliği bilgisini vermek, yangın çıkmasına sebep olacak  riskleri tanımlamak, yangın çıkmaması için alınması gereken önlem ve davranış biçimlerini göstermek, yangın anındaki tahliye yöntem ve yollarını öğretmek.